مرکز تبليغات صبا در زمینه خدمات 
عکاسي صنعتي با توجه به بهره گيري از نيروهاي کارآمد و عکاسان حرفه اي و مجرب و با در اختيار داشتن مدرنترين تجهيزات عکاسي صنعتي در کنار رتوش عکس صنعتي و با تکيه بر پشتوانه عظيم کارفرمايان بنام استان  در سالهاي اخير ، توانسته است پیشرفتهای چشمگیری در جهت خدمت به مشتریان عزیز داشته باشد.

خدمات عکاسي صنعتي تبلیغات صبا  شامل : عکاسي صنعتي و تبليغاتي از محصولات,عکاسي از خط توليد,عکاسي خودرو,عکاسي مد و پوشاک,عکاسي مواد و صنايع غذايي,عکاسي معماري و..............   ميباشد.

 

عکاسي صنعتي

عکاسي صنعتي به شاخه اي از عکاسي گفته مي شود که وظيفه ان به نمايش گذاردن دقيق و کامل و باکيفيت محصول يا پروداکت مي باشد ، در اين شاخه از عکاسي، عکاس با استفاده از تججهيزات مناسب و انتخاب نورهاي دقيق و کامل تلاش مي کند تا حد امکان تصوري با کيفيت و دقيق از کالا ثبت کند که در آن تمامي خصوصيات ظاهري کالا به نمايش گذارده شود .

عکاسي صنعتي و تبليغاتي ميبايست تمام خصوصيات يک عکس حرفه‌اي را دربرگيرد و به مولفه‌هاي مهم ديگري نيز نيازمند است. هدف از عکاسي صنعتي تنها معرفي کالا نيست بلکه تشويق و ترغيب مشتري به خريد و استفاده آن از محصول است. به بيان ساده‌تر عکس تبليغاتي مي‌بايست بيننده را به خريد کالا ترغيب کند، درست به مانند يک ‌تيزر‌ ،  ‌اما‌ با‌ راه‌ و ‌روشي‌ متفاوت.

akkasi1.jpg     akkasi2.jpg

عکاسي در لغت به معناي روش عکاسي و عکسبرداري است و همچنين به عمل و شغل عکاس نيز گفته مي‌شود. اين هنر در اکثر زبان‌هاي جهان فتوگرافي خوانده مي‌شود که ترکيبي از دو کلمه يوناني فتو به معني نور و گرافي به معني ثبت يا نگارش است. بنابراين، فتوگرافي به معناي نقش کردن با نور است.

عکاسي يعني ثبت و ايجاد يک تصوير؛ که در دو مرحله انجام مي‌شود: نخست، بدست‌آوردن تصوير به وسيله? دوربين و ثبت آن روي نگاتيو (فيلم) يا گيرنده تصوير الکترونيکي و دوم، ظاهر کردن تصوير مخفي حاصل از دوربين عکاسي و پايدارکردن آن. در اين فرآيند، دريافت و ثبت نور بر روي يک سطح حساس به نور، مانند نگاتيو يا گيرنده تصوير، باعث مي‌شود الگوهاي نوري بازتابيده شده يا ساطع شده از اشيا بر روي سطح حساس به نور (نقره کلريد يا گيرنده) تأثير گذارد و باعث ثبت تصاوير گردد.


صفحه بعدی 1 2 3 صفحه قبلی