بخش طراحی وب تبلیغات صبا با بهره مندي از پيشرفته ترين روشهاي جذب مخاطب و نيروهاي حرفه اي و توانمند خود از آخرين تكنيكها و قابليتهاي برنامه نويسی اينترنت جهت توليد سيستم های مبتنی بر وب استفاده مي نمايد. با توسعه اينترنت به عنوان ابزار ارتباطی بازار جهانی و داخلی، استقرار وب سايت و ارتباط موثر با مشتريان و مخاطبان برای موسسات و شرکت ها يک لازمه استراتژيک محسوب می گردد. ايجاد وب سايت ممکن است با هدف معرفی خدمات و محصولات يک بنگاه اقتصادی باشد ويا برای ارائه خدمات يک اداره دولتی به ارباب رجوع. از طرف ديگر بسته به سطح انتظار موسسه از روشهای الکترونيک امکانات وب سايت می تواند تنها در حد ارائه اطلاعات اوليه باشد و يا نياز به استقرار راه حل های مديريت پويای محتوا، ارتباط با سرويسهای ديگر به صورت يک پورتال و يا پياده سازی ابزارهای تجارت الکترونيک داشته باشد.

  webb1.jpg   web2.jpg
در هر يک از حالات، لازم است پياده سازی وب سايت در قالب يک طرح اصولی و کاملا منطبق با خواسته های سازمان انجام شود. در ايجاد يک وب سايت موفق پرداختن به کليه جوانب تاثير گزار به صورت حرفه ای از طرح و قالب گرافيکی تا محتوا و شکل قرار گيری آن در سايت ضروری است.

در این راستا مرکز تبلیغات صبا با همکاری شرکت چاووش اقدام به طراحی و راه اندازی وب سایتهایی متفاوت نموده است که در زیر با نعدادی از آنها اشاره میگردد.

 matinfar.jpg  emconat.jpg allahdadi.jpg 
 کارخانه آجر متین فر 4 گروه مشاوران امکان صنایع آجر اله دادی